Analiz ve Raporlama bizim için: Vizyon Planlama Bilgi Araştırma Yorum demek.

Otomotiv, Ziraat ve Araştırma sektörleri başta olmak üzere aylık/yıllık/dönemsel sektörel analiz ve raporlama hizmetleri sunuyor, veriyi en etkili şekilde yayınlamanın yolları üzerine çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal, bireysel ya da sektörel başarılı vizyon/hedef belirlemek ve aksiyon planını yapmak için piyasanın ve pazarın iyi analiz edilmesinin, dinamiklerin ve mevcut durumun iyi anlaşılmasının ve kendi yerinizin doğru konumlanmasının önemine inanıyoruz.

Gelin bilginin yaratacağı rekabet avantajına beraber ulaşalım.

Traktör Satışları Analiz ve Raporlama

Ziraat alanında hizmet veren müşterilerimize aylık olarak detaylı traktör satışları raporu (il/ilçe/bölge, BG segmentasyonu, marka, ithal/yerli, 2WD/4WD, kabinli/kabinsiz, vs..) ve analizi sunuyoruz.

Otomotiv Karnesi

Otomotiv sektöründe 1996’ya kadar geri giden detaylı veri arşivine (otomobil, hafif ticari ve ağır ticari araçlar) sahibiz. Bu arşivi özet halinde Otomotiv Karnesi web sitemizde ücretsiz olarak sunuyor, özel talepler için detaylı raporlar hazırlıyoruz.

Sektörel Analiz

Özel bir çalışma için 3 yıldır Araştırma sektörünün yıllık araştırma ve analizini biz yürütüyoruz. Sektörel ve cirosal büyüme, alt kırılımlar, tüketici tercihleri, yerli / yabancı hizmet dağılımı, vs…

Size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?