Arsan Danışmanlık olarak devamlı düşünüyoruz. planlıyoruz. üretiyoruz. hayata geçiriyoruz. Kimi zaman gönüllü, kimi zaman ticari olan bu girişimlerimiz sayesinde de devamlı gelişiyoruz, araştırıyoruz, teknolojiyi takip ediyor ve paylaşıyoruz.

www.evleniyor.info

evleniyor.info

Yeni evlenecekler için şahane bir proje 🙂

Düğün davetiyelerinin ulaştırılması ve LCV toplanması sıkıntısına yeni nesil yaklaşım. İsminize özel düğün web siteniz ile düğün detaylarınızı, hikayenizi ve fotoğraflarınızı paylaşabilir, online LCV toplayabilirsiniz.

İsminize özel düğün web siteniz

Siz Sadece Hikayenizi Oluşturun

Siz sadece hikayenizi oluşturun 🙂

Web sitesini isminize özel açıyoruz (örn: meldaileozgur.evleniyor.info). Siz içeriğinizi bize gönderdikten sonra 1 hafta içinde sitenizi paylaşılmaya hazır hale getiriyoruz 🙂

İsminize özel düğün web siteniz

Siz Keyfinize Bakın

Yeni nesil yaklaşım 🙂

Artık anneannelerimizin bile facebook’ta olduğu bu dönemde klasik davetiyelere, postalara ve telefonla katılıp katılmayacaklarını teyit etmeye son. Siz web sitenizi paylaşın, tüm bilgiler orda biriksin.

İsminize özel düğün web siteniz

www.otomotivkarnesi.com

otomotivkarnesi.com

Otomotiv Karnesi, Türkiye otomotiv pazarı verisini kullanımı kolay bir şekilde görselleştirmeyi amaçlayan sektörel bir veri tabanı projesidir. 1997 – 2016 dönemine ait Türkiye otomotiv sektörü satışlarını, marka bazında sergiler. Ayrıca pazar payı ve otomotiv markalarının önceki dönemlere göre büyüme / küçülme eğilimlerini ortaya koyar.

Otomotiv KarnesiOtomotiv Karnesi bir sektörel analiz aracıdır.

Marka Satış Adetleri

Bu tablolarda Türkiye otomotiv pazarını markalar bazında inceleyebilirsiniz. Toplam pazar ve alt segmentleri ayrı ayrı görüntüleyebilir, tabloların kolon başlıklarına tıklayarak satış adedi, pazar payı ya da büyüme/küçülme miktarlarına göre artan/azalan şekilde sıralayabilirsiniz.

otomotiv karnesi