Evleniyor.info Yayında

Evlenecek olan çiftlere bir müjdemiz var 🙂

Artık davetiyeler ile uğraşmaya, onları postalamaya, sonra da düğününüze katılacak kişilerden gelip gelmeyecekleri bilgisini toplamaya son!

En az bir kere evlenmiş olan herkes bilir ki düğün organizasyonunun en sıkıntılı süreci davetiyeler ve LCV’lerdir. Düğün salonu belli kişi sayısına göre anlaşılmış, o sayıya göre listeler hazırlanmış, davetiyeler alınmış ve dağıtılmıştır. Ancak kaç kişinin geleceği (!) bir türlü netleştirilemez. Kimisi sizi arar, kimisi ailenize bilgi verir, kimisi hiç cevap vermez derken düğün günü bir bakarsınız ki bazı masalarınız boş kalmış 🙁 Halbuki daha önceden haberiniz olsa yedekte çağırmak istediğiniz o kadar çok kişi var ki..

Kendimizi bildik bileli bu işleri hep el yordamı ile halletmeye çalıştık. İnsanı düğünden soğutur bu süreç :))) bize de bahane lazım 🙂

www.evleniyor.info fikri bu sıkıntıdan doğdu aslında. Anneannemizin bile facebookta olduğu bu dönemde neden hala eski nesil davetiyeler ile uğraşıyoruz ki? İsminize özel hazırlanmış (örneğin: meldaileozgur.evleniyor.info), şık bir düğün web sitesi ile herkesi düğününüze davet etseniz, orda tüm detaylar, hikayeniz, fotoğraflarınız yer alsa, sevdikleriniz size yorumlar bıraksa ve en önemlisi ordan herkes online LCV bıraksa (geleceğim, gelemeyeceğim, 2 kişi geleceğim) şahane olmaz mıydı 🙂

Adresler, lokasyonlar, önemli bilgiler, şehir dışından gelecek misafirleriniz için otel tavsiyeleri, kıyafet stilleri derken bir bakacaksınız en sıkıntılı geçmesi beklenen bu süreç, en keyif aldığınız süreç haline gelecek.

Evleniyor.info’nun hızlı, şık ve ucuz olmasını istedik ki herkes bu hizmete ulaşabilsin. O yüzden temayı mümkün olduğunda standart hale getirdik. Tema’da bir düğün web sitesinde olması gereken tüm detayları tasarımcılar ile konuşarak planladık. LCV mekanizmasının teknik tarafını çözdük. Kimi sayfaları şifre ile gizlenebilir hale getirdik (herkesi düğününüze davet etmek istemeyebilirsiniz ama web sitenizi herkesi ile paylaşmak isteyebilirsiniz – o yüzden bazı sayfaları dilerseniz sadece şifre ile giriş yapılacak hale getirebiliyoruz). Fiyat konusunda gerçekten çok bonkör davrandık. Bugün değil davetiye basım ücreti, sadece zarflara isim yazdırmak için ödeden paradan daha az olsun istedik.

Ve artık girişimimiz yayında. Web sitesinde bir form hazırladık. O formu detaylı olarak doldurdukça biz web sitenizin içeriğini ordan alıyor ve 1 haftada hazır hale getiriyoruz.

Eh ne diyelim şimdiden yeni evlenecek olan herkese hayırlı olsun ♥ 

Videomuzu seyrettiniz mi? İsteyenler için ayrıca bu şekilde tanıtım videoları da hazırlayabiliyoruz 🙂 İyi seyirler 

Sevgiler

[av_video src=’https://youtu.be/TwQQuyExhWQ’ format=’16-9′ width=’16’ height=’9′]

Leave a Reply